beykoz evden eve nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz evden eve nakliyat Çubuklu mahallesinde kurulmuş olup evden eve taşımacılık hizmetleri vermektedir. Ev taşıma hizmetinin yanı sıra eşya depolama ve şehirler arası nakliye gibi diğer taşımacılık hizmetlerini de sunmaktadır. Beykoz’da evden eve nakliyat hizmeti almak için hemen telefonla iletişime geçip sizin için en uygun tarihe randevu alabilirsiniz. Eğer hafta sonu taşınmanız gerekiyorsa en az 5 gün önceden randevunuzu almalı ve ona göre hazırlık yapmalısınız.

Beykoz evden eve nakliye hizmeti Beykoz Nakliyat firması tarafından ortalama 5 kişilik ekiplerle verilmektedir. Bu sayı eşya durumuna göre düşebilir de yükselebilir de. Tabi burada önemli olan unsur işçi sayısının yanında verilen hizmetin kalitesidir. Beykoz nakliye bu hususta oldukça hassas bir tutum sergiliyor. Özellikle müşterilerinin memnuniyeti için her türlü fedakarlığı yaparak kısa vadeli değil de uzun vadeli bir strateji izlemektedir. Müşterilerine keyifli bir taşınma süreci yaşatmak için gerekli ekip ve ekipman Beykoz evden eve taşımacılık firmasında mevcuttur. Sizler de taşınmak için firma arıyorsanız en azından beykoz nakliyat hakkında küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Olumlu müşteri yorumları ve güler yüzlü firma çalışanları ile evinizi taşıtmaya karar vereceğinizden eminiz!

Beykoz Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Beykoz Nakliyat ile evinizi taşıyacaksanız firma ile iletişime geçip önce randevu almalısınız. Randevu aldıktan sonra taşınma tarihinizi ufak tefek hazırlıklar yaparak bekleyebilirsiniz. Taşınma gününde nakliye işçileri evinize belirlenen saatte (ve dakikada) gelerek çalışmaya başlarlar. İlk önce tüm eşyalarınızın paketlenme işlemi yapılır. Daha sonra kamyona yüklenerek yeni evinize götürülür. Yeni evinizde de kurulumu ve düzenlemesi yapılarak teslim edilir. Üç aşamalı olarak gerçekleşen bu hizmeti gelin detaylarına inelim.

1.) Paketleme

  • Beykoz evden eve nakliye ekibi evinizde bulunan tüm eşyalarınızı paketler. Paketleme işlemi eşyaların bilhassa hassasiyetine göre yapılır.
  • Kırılacak eşyalar gazete ve beyaz kağıtlarla sarılarak karton kolilere aralarına bolca kağıt koyularak yerleştirilir.
  • Oturma grubu, yemek takımı, çocuk odası takımı ve yatak odası takımı kırmızı kalın ve oldukça dayanıklı patpatlarla iyice sarılır.
  • Beyaz eşyalar sökülerek aynı şekilde paketlenir.
  • Avizeler ve aydınlatma cihazları boyutlarına uygun kolilere yerleştirilir.
  • Kıyafetler elbise taşıma dolaplarına konulur ve kırışmaları engellenmiş olur.
  • Dolaplarınız marangoz tarafından sökülür ve muhafaza edilir.
  • Varsa eğer çelik kasa ve piyano (bu iki malzeme ağır olmaları sebebiyle taşınmaları için farklı yöntemler uygulanır. Bu sebeple firma yetkilisi ile görüşerek bu eşyaların mevcudiyeti belirtilmelidir.) iyice paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir.

2.) Kamyona Yükleme

Eşyaların tamamen paketlenmesinin ardından taşıma süreci başlar. Tüm elemanlar eşyaları kamyona taşır. Kamyon kasasında bir eleman bekleyerek istifleme işlemini gerçekleştirir. Yolculuk sırasında eşyaların hareket ederek hasar görmesini engellemek için gerekli sabitleme işlemleri yapılır.

3.) Kurulum, Düzenleme ve Teslimat

Eşyalar kamyondan yeni eve taşınıp odalara yerleştirilir. Dolaplar marangoz tarafından itina ile kurulur. Avizeler takılır ve beyaz eşyaların bağlantıları da yapıldıktan sonra taşınma işleminiz son bulur. Bu sırada birkaç ayrıntıyı sizlerle paylaşma gereksinimi duyduk. Hiçbir nakliye firması duvar delme işlemine girmemektedir. Bu sebeple de dışarıdan takviye alınması gerekiyor. Bir elektrikçi vasıtasıyla bu tür işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Beykoz evden eve nakliyat ile taşınma sürecini anlattık. Umarız ki faydalı olmuştur. Hangi nakliye firması ile çalışırsanız çalışın kesinlikle güven problemi yaşamadan bu süreci atlatın. Gerekiyorsa firma hakkında detaylı araştırma yapın ama güvenemediğiniz kişi ve kurumlarla çalışmayın!