beykoz şehirler arası nakliyat

Beykoz Şehirler Arası Nakliyat

Beykoz Nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama ve ofis taşıma hizmetlerinin yanı sıra şehirler arası nakliyat hizmetleri de sunmaktadır. Evini bir şehirden başka bir şehre taşıtmak isteyen herkese mümkün olduğu kadar kaliteli bir taşımacılık hizmeti vermeye gayret gösteriyor. Yaklaşık olarak 32 yıllık süre zarfında yüzlerce ailenin ev taşıma işlemlerini üstlenmiştir. Bu hizmetin en temel anahtar kelimeleri “güven, sigortalı ve kaliteli hizmettir.”

İnsanlar uzun mesafelere taşınmak durumunda kaldıklarında detaylı bir araştırmadan sonra firma tercihi yaparlar. Firmalarda aranan en önemli üç özellik yukarıda bahsettiğimiz gibi güven, kalite ve sigortalı hizmettir. Nakliye firmalarının taşınacak olan insanlara verebilecekleri güven oldukça önem taşır. Taşınma mesafesinin uzun olması oluşabilecek riskleri de arttırabileceğinden ötürü sigorta yaptırmak en doğru karar olacaktır. Beykoz şehirler arası nakliyat ekipleri ellerinden geldiği kadar müşterilerine taşınma konusunda yardımcı olmaktadır. Daima müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla her nakliye hizmetine aynı derecede önem vererek müşterilerinin güvenini fazlasıyla kazanmaktadırlar.

Beykoz Şehirler Arası Nakliye

Beykoz şehirler arası nakliye firması başta beykoz olmak üzere İstanbul’un her semtinde taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Taşıma hizmeti aşamaları evden eve nakliyat aşamalarıyla bire bir aynıdır. Şehirler arası taşımacılık hizmetinde ekstra olarak zorunlu kaza sigortası yaptırılmaktadır.

Beykoz şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti alacak olan kişiler öncelikle taşınma tarihlerini netleştirmeli ve sonrasında firma ile görüşüp randevu talep etmelidirler. Randevu talebi en az bir hafta önceden yapılmalı ve ona göre tüm hazırlıklar tamamlanmalıdır.

Beykoz şehirler arası taşımacılık hizmeti için belirlenen tarihte firma ekibi eşyaların bulunduğu yere gelerek paketleme işlemini gerçekleştirir. Paketlemenin akabinde eşyalar kamyona yüklenir. Kaza sigortası eşyalar kamyona tamamen yüklendikten sonra devreye girer. Bundan sonra ise yaklaşık olarak tahmin edilen sürede araç yeni eve ulaşır. Bu aşamada saat bazında aksamalar olabilir. Muhakkak yol boyunca gerekli bilgilendirmeler eşya sahibine yapılır.

Beykoz şehirler arası nakliyat ile evinizi taşımaya karar verdikten sonra hemen iletişime geçip randevu alabilirsiniz. Taşıma aşamaları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmek için ise evden eve nakliyat bilgilendirme yazısını okuyabilir ya da müşteri temsilcisiyle irtibata geçebilirsiniz.